Łee Myślałam, ze mnie tu dłużej nie było, a tu tylko tydzień ;) Zapomnialam o istnieniu serwisu blog.pl zupełnie. Zreszta całe moje internetowe życie jakoś ostatnio usycha. Jedynym serwisem, który codziennie odwiedzam jest acmilan.com, po za tym piratuje trochę na WinMX’ie, bo Imesh mi same uszkodzone pliki ściągał :/. GG też nieużywane stoi, chociaż sobie śliczną skórkę sprawiłam :> Aha, ponieważ nie należę do osob, które mają 5 czy 6 kontaktów na liście, tylko pełno różnych osóbek z którymi często nawet słowa nie zamieniłam ;) Ale lubie sobie podpisy czytać, lol, i nie należe do osób, które ukrywają swój numer przed światem (ale swoją osobę tak – w 95% jestem na niewidocznym :>) – dla zainterowanych 0-700-2765342 :)
Prywatnie, jakby kogoś moje życie interesowało, fajnie jest. Tylko muszę ciągi i geny przyswoić na dwie klasówki w czwartek i potem już z górki. Niech te wakacje szybko nadejda bo mi zaczyna odbijać : Ostatnio byłam z mamą w teatrze, kameralnie, mała sala, nawet numerowanych miejsc nie było, włazi jakiś facet a ja do mamy tak półgłosem – ej jak Eros (Ramazzotti – mniejsza z tym, ze ja mam niezbyt jasne pojęcie jak w/w pan wyglada) – i co w tym momencie ? Facet staje przy mnie i się pyta czy moze obok usiąść. SIARA moi państwo, wniosek z tego taki, ze jak mam zamiar pokazywać się w miejscach publicznych powinnam udawać niemowę… (swoją drogą, fajny był ten facet :>) Mastępnego dnia na jeszcze jeden spektakl (tym razem z klasą) się wybrałam, jesli będą u was grać Antygonę w Nowym Jorku – idźcie. Nie wiem czy będzie tak genialna obsada jak w Łodzi – ale myślę, że bez niej, też może się bardzo podobać.
No i co ? Temat dwudnia – czyli matury. Ustawialiśmy nieszczęśnikom ławki w sali gimnastycznej wczoraj. Okropny widok. Ktoś krzyknął, że tu siedzieć za rok bedziemy i zrobiła się lekka trupiarnia (jeszcze nasza wychowawczyni miała okropny humor – chyba mąż jej nie zrobił dobrze w nocy i my za to oberwaliśmy :/ Tzn. to z tym niedopieszczeniem to moja wersja, Kamila miała swoja : „Kurwa, czy ja musze chodzić do tej szkoły kiedy ta baba przyżywa menopauze?” okropni uczniowie dwa sześć :P) Ale wracając do matur – jadąc do domu podzieliłam się z tatą genialnym spostrzezeniem, że zawsze myślałam, że jak będę 12 m-cy przed maturą to już będę mądra, będę wszystko wiedzieć etc. Wcale się tak nie czuję… Nie czuję się na tyle mądra zeby za rok pisać jakiś zasrany egzamin dojrzałości… Zresztą, nie jestem człowiekiem dojrzałym, widzę Erosów w polskich teatrach, mam na ścianie wtorkową Gazzettę – swoja drogą dlaczego ja się łudziłam, że po 1Maja zagraniczna prasa będzie tańsza o więcej niż 10groszy ? – mapę Włoch na podłodze i pluszowego psa na pudełku z gazetami i watpię też żeby przez rok to się zmieniło…
Czekam na trzech listonoszów po za tym (matura z polskiego dzisiaj, tak :>).. listonowoszów, listonoszy; która z podanych form jest poprawna.. Prosze wysyłać smsy pod numer 7982 koszt smsa to tylko 9zł + vat, nagrody czekają, główną z nich to małe sam na sam z jednym z moich osiedlowych doręczycieli (za dużo złotopolskich ? lol) ewentualnie z doręczycielką (chociaż one urodą nie grzeszą… ale w Cosmo ostatnio czytałam, że np. (heh i znowu zboczenie wyjdzie) Włosi wolą żeby partner był dobry w łóżku a mniej atrakcyjny fizycznie niż odwrotnie – może Polacy też :>) Kończe bo głupoty wypisuję ;)